niedziela, 19 czerwca 2011

Wielkimi krokami

zbliża się Dzień Ojca, a ja ciągle nie miałam pomysłu na karteczkę dla taty. W HopmArcie było wyzwanie w tym temacie, dawno się skończyło, a ja dalej nic. Męskie klimaty ciężko mi idą. Podobne wyzwanie pojawiło się w Lemonade challenges, a tu dalej pustka. Pal licho wyzwania, ale co z tatą?! W końcu odpuściłam, godząc się z myślą, że po prostu zadzwonię do taty, jak zrobi to większość córek i synów... i wtedy, jak to zwykle bywa, pojawił się pomysł i to nie byle jaki, bo wpasował się w wymogi trzech wyzwań. :-)

Po pierwsze - Lemonade challence #21 - Świętujemy Dzień Taty. Użyłam papieru 08 z kolekcji Vineyard, który jest na tyle uniwersalny, że świetnie łączy się z innymi kolekcjami - tu z UHK-owymi Sklepami Cynamonowymi Blue Cocktails - Kamikaze.

Po drugie - 16 Diabelskie wyzwanie na niespodziankę w męskim klimacie i niech będzie tam coś w paski. Oba papierki i kod paskowy jak najbardziej pasiaste, klimat też jest!

Po trzecie - Craftypantki i wyzwanie metalowe z wykorzystaniem jakiejkolwiek puszki. Pierwotnie rybki do sieci planowałam zakupić w sklepie wędkarskim, ale ponieważ ekologia nie tylko modna, ale przede wszystkim niezbędna, rybki wycięłam z puszek po piwie i z opakowań po wypalonych tea-lightach.

Dodałam troszkę gazowej piany, ręcznych przeszyć, perłowego połysku, tuszowego szlamu i innych dodatków i już nie muszę się martwić, że mam dla taty tylko telefon. Długo poszukiwałam odpowiedniego wierszyka, nie znalazłam, więc napisałam. :-) Ja jestem zadowolona, mam nadzieję, że dla taty będzie to miła niespodzianka...  10 komentarzy:

Dorota pisze...

Suuuuper!!! :) Świetnie to wymyśliłaś :) Kapitalna kartka i wesoły wierszyk - tato będzie przeszczęśliwy! :)

kasia | szkieuka pisze...

swietny pomysl! cos mam wrazenie, ze te tea-lighty daja wiecej mozliwosci, niz sadzilam :) Jak tylko potrzebny jest kawalatek metalu na tyle miekki, zeby ciachnac nozyczkami, sa jak znalazl :)
Dziekujemy bardzo za udzial w wyzwaniu!

Matilde pisze...

WOW! Fantastyczna kartka! Zupełnie inna niż wszystkie :)

mamajudo pisze...

Świetna kartka! Dopracowana i widać, że całe serce w nią włożyłaś :)
Wierszyk radosny i świetnie zrymowany :)
Pozdrawiam!

Bajjka pisze...

Brawo za pomysł, czadowa kartka!
Dziękujemy za udział w wyzwaniu :)

Mona pisze...

Kapitalna kartka! Tato pewnie był z niej bardzo zadowolony:)

Danka M. pisze...

Świetny pomysł! Świetną karteczkę dla Taty zrobiłaś!

tulipanka pisze...

Ciekawy pomysł a wykonanie świetne :)

mikilukasza pisze...

Taki prezent-to jest to!
Od serca dla serca-rzekła bym...
Fenomenalny pomysł, cudny wiersz i fantastyczne wykonanie!

Oliwiaen pisze...

Bardzo oryginalnie!! Tata na pewno bardzo zadowolony :-)
Dziękuję za udział w wyzwaniu!