wtorek, 17 maja 2011

Taką

karteczkę zrobiłam w podziękowaniu za wieloletnią współpracę dla Pani odchodzącej na zasłużoną emeryturę. Czas gonił, więc nie miałam kiedy kombinować i znowu wykorzystałam gotową rameczkę retro, tym tazem ze Skrapińca. Rameczka sama w sobie jest na tyle ozdobna i elegancka, że nie potrzebuje dodatkowych ozdób, dlatego też dodałam tylko kryształkowe ćwieki z craft4you. Nie do końca jednak jestem zadowolona, bo wyszło jakoś tak ubogo. Grunt, że obdarowana zadowolona.  
4 komentarze:

Peninia pisze...

Przepiękna:)Dziękuję za odwiedziny to bardzo miłe a każdy komentarzy to wspaniały Anielski ślad dla mej duszy:) Słoneczne pozdrowiam i ślę uściski:)

Mysia pisze...

Karteczka boska!!! Dopracowana w każdym calu, niezwykle prosta , skromna a zarazem szalenie wytworna i elegancka. Niewiele dodatków a jaki efekt:):):)Iwa karteczka w żadnym wypadku nie jest uboga, bo gdybyś ją bardziej wzbogaciła to cały urok karteczki by ....prysnął. Pozdrawiam serdecznie:)

Dorota pisze...

Kartka prosta i bez wielu dodatków, ale właśnie przez to jest bardzo elegancka! Piękne kolory - fiolet i zieleń. Całość świetna!

mikilukasza pisze...

A mi także ogromnie się podoba właśnie taka, jaka jest! Nie potrzebuje przepychu i wielu dodatków, gdyż teraz jest już i tak dostojna. PODZIWIAM!