niedziela, 17 kwietnia 2011

Udało

mi się zdążyć na wielkanocne wyzwanie w HopmArcie. Jak tylko przeczytałam, że chodzi o świąteczną karteczkę z nachodzącymi na siebie przynajmniej trzema warstwami papieru w wiosennych kolorach, udekorowaną wstążką, to od razu miałam pomysł. I tak powstała karteczka wiosenna jak liściasto-trawiasta zieleń, fiołkowo-krokusowy fiolet, forsycjowo-kaczeńcowa żółć i przebiśniegowo-magnoliowa biel. :-)
Jak widać, karteczka zawiera niespodziankę od Zająca, dlatego zgłaszam ją również na słodkie wyzwanie w craft4you polegające na przygotowaniu opakowania na cukierki, czekoladę, bombonierkę, czy też inne słodkości. Moje pyszne (sprawdzałam, mniam mniam) jajeczko można zastąpić  dowolną słodyczą albo nawet całą ich paczuszką. A po spałaszowaniu pozostaje niczego sobie karteczka z życzeniami, która prezentuje się dużo lepiej niż ogołocona z cukierków choinka. :-)

 

9 komentarzy:

hania739 pisze...

Ooo - jaka smakowita karteczka:)) Dziękuję za udział w wyzwaniu HopmArtu

Mysia pisze...

Śliczna! A jaka słodka, na sam widok ślinka leci:)Świetny pomysł na kartkę z niespodzianką, kolorystyka i dodatki są super, od razu czuć WIOSNĘ. Pozdrawiam:)

ecila pisze...

Świetny POMYSŁ! Cudo!

agea pisze...

hehe, fajniutki pomysł z tą niespodzianką:)

nowalinka pisze...

Ale bajerancka, kolory i pomysł bombowe! :)

Annar pisze...

Przesliczne opakowanie :)))

dziękuje za zgłoszenie pracy w wyzwaniu C4Y :)

Monia pisze...

Świetny pomysł i śliczne wykonanie :)

TuKara pisze...

Baardzo wiosenna i bardzo swiateczna.

ania s pisze...

Szalenie energetyczna!Bardzo mi się podoba, a pomysł na opakowanie rewelacyjny!pozdrawiam!